Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Презентація "Спеціаліст по кібербезпеці - хто він?"

Безкоштовно

вул.Святотроїцька, 55.

Хочете дізнатися все про професії кіберспеціаліста? Цікавитесь IT і безпекою в мережі? Тоді реєструйтеся на презентацію!

Зараз вже жодна поважаюча себе компанія не може обійтися без захисту своїх даних. Відповідно попит на фахівців з кібербезпеки високий. Але хто такий фахівець з кібербезпеки і чим він займається - мало кому зрозуміло. А як їм можна стати - тим більше.

Ми запрошуємо вас на презентацію «Спеціаліст з кібербезпеки - хто він?»!

Ви дізнаєтеся:

-          що таке кібербезпека

-          чим займається інженер з кібербезпеки

-          де затребувані такі фахівці

-          які існують технології кіберзахисту

А також ми розповімо, чому слід вивчати кібербезпеку і з чого почати!

Що кожному з нас відомо про кібербезпеку? Якщо довго не думати, то, швидше за все, на думку спадають лише антивірусні програми. Насправді, кіберзлочинність та кібербезпека дуже широкі поняття, і вони увійшли в наше життя дуже давно, відразу з появою Інтернету.

Сьогодні, за приблизними підрахунками, кіберзлочинність обігнала наркоторгівлю по прибутковості. Саме тому з кожним роком через брак фахівців з кібербезпеки запити на послуги з комп'ютерного захисту даних тільки ростуть.

А з розвитком IT-технологій можливості кіберзлочинців стають майже безмежними і на це обов'язково повинен хтось реагувати.

Для кого ця презентація?

 

Для всіх від 15 до 55 років, хто цікавиться кібербезпекою, мережевим програмуванням, IT-освітою і хоче дізнатися більше про професії.

Чекаємо Вас 23 лютого о 14:00 в Академії ШАГ, вул. Святотроїцька, 55.

Додаткова інформація: (067) 538-80-22\ (073) 263-89-55

Реєстрація обов'язкова  

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація