Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Безкоштовний вебінар: «Спеціаліст з кібербезпеки - хто він?»!

Безкоштовно

online

Хочете дізнатися все про професії кіберспеціаліста? Цікавитесь IT і безпекою в мережі? Тоді реєструйтеся на вебінар!

Зараз вже жодна поважаюча себе компанія не може обійтися без захисту своїх даних. Відповідно попит на фахівців з кібербезпеки високий. Але хто такий фахівець з кібербезпеки і чим він займається - мало кому зрозуміло. А як їм можна стати - тим більше.

Ми запрошуємо вас вебінар «Спеціаліст з кібербезпеки - хто він?»!

Ви дізнаєтесь:

-  що таке кібербезпека;

-  чим займається інженер з кібербезпеки;

- де затребувані такі фахівці;

-   які існують технології кіберзахисту.

А також ми розповімо, чому слід вивчати кібербезпеку і з чого почати!

Що кожному з нас відомо про кібербезпеку? Якщо довго не думати, то, швидше за все, на думку спадають лише антивірусні програми. Насправді, кіберзлочинність та кібербезпека дуже широкі поняття, і вони увійшли в наше життя дуже давно, відразу з появою Інтернету.

Сьогодні, за приблизними підрахунками, кіберзлочинність обігнала наркоторгівлю по прибутковості. Саме тому з кожним роком через брак фахівців з кібербезпеки запити на послуги з комп'ютерного захисту даних тільки ростуть.

А з розвитком IT-технологій можливості кіберзлочинців стають майже безмежними і на це обов'язково повинен хтось реагувати.

Для кого цей вебінар?

Для всіх від 15 до 55 років, хто цікавиться кібербезпекою, мережевим програмуванням, IT-освітою і хоче дізнатися більше про професії.

⏰ 18 квітня 12:00
Вся необхідна інформація стосовно участі вам буде надіслана на пошту.
Реєстрація обов'язкова.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація