м. Черкаси, вул. Святотроїцька 55

Приймальня:

Навчальна частина:

Триває набір на Професійну Комп’ютерну Освіту!

Вхід
вільний
вул. Святотроїцька 55

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

Мрієте про спеціальність, яка забезпечить вам цікаву та високооплачувану роботу? Хочете забезпечити собі впевнене та успішне майбутнє? Ми знаємо, з чого варто розпочати свій шлях!
Комп’ютерна Академія ШАГ дає можливість отримати нову перспективну професію, яка гарантує працевлаштування та гідну заробітну плату. Професійна комп’ютерна освіта за найбільш актуальними напрямками – це шлях до успішного майбутнього.

Поспішайте! Кількість місць в групах обмежена!

Погодьтесь, що без дизайнерів не може обійтись жодна із сфер нашого життя. Графічний, інтер’єр, веб, реклама, ігри і ще багато чого – дизайнери потрібні скрізь. Де б Ви не пішли – у Вас завжди буде улюблена робота. А тим більше – це одна з унікальних реальних можливостей змінити світ на краще, постійно розвиватись, бути попереду, створювати майбутнє та гарно заробляти.

Ви напевно знаєте, що зараз практично все перейшло на хмарні технології – віртуальна реальність вже тут і зараз. Але, разом із комфортом, ніколи не зникне актуальність відчуття безпеки в мережі. Банківські рахунки, телефонні розмови, електронна пошта, інформація у соцмережах, дані великих компаній тощо – все потребує захисту. А хто може його нам гарантувати? Звісно ж, що лише спеціалісти з кібербезпеки. Мережеві інженери ніколи не будуть без роботи, бо головне їхнє завдання – підтримка всієї структури мережі, покращення, модернізація та її безпека.

Гарантоване працевлаштування, унікальні умови праці, висока зарплата – і це лише початок списку переваг. Вже сьогодні потреба в спеціалістах перевищує пропозицію майже в 5 разів! І до того, програміст може спокійно працювати із затишної львівської квартири на одну з великих ІТ-компаній Європи чи США. Або у комфортному кріслі офісу з повним соцпакетом, де все облаштовано за останніми трендами. І, звісно ж, вже на початку своєї роботи отримувати зарплату від 400 $!

Комп’ютерна Академія ШАГ – це лише актуальні знання, якісна освіта, викладачі-професіонали, максимум практики, зручний графік та можливість долучитись до ІТ-спільноти ще під час навчання. 

Однією з переваг навчання в Академії є гнучкість навчального процесу. Для того, щоб наші студенти могли з легкістю поєднати навчання з роботою, навчанням у школі, ВНЗ або іншою діяльністю, ми пропонуємо Вам самостійно обрати свій графік занять:

  • 4 рази на тиждень – з понеділка по четвер (стаціонар)
  • 1 раз на тиждень – у суботу або неділю (напівстаціонар).

Ми впевнені, що сучасна ІТ-освіта – це гарантія того, що зараз і у майбутньому у Вас буде улюблена робота із гідним прибутком. 

Вхід
вільний
вул. Святотроїцька 55

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження