м. Черкаси, вул. Святотроїцька 55

Приймальня:

Навчальна частина:

Форми навчання

Професійна освіта

Програма навчання тривалістю 2,5 роки відрізняється від звичайних комп'ютерних курсів об'ємом та наповненістю знань. Вона розроблена практикуючими спеціалістами згідно з міжнародними стандартами освіти. Курс навчання базується на принципі «Максимум практики, мінімум теорії». Він буде цікавий тим, хто вирішив опанувани найактуальніші та найбільш оплачувані на сьогоднішній день професії. Студенти, котрі отримали комп’ютерну освіту в ШАГу, є повноцінними фахівцями своєї галузі: отримані знання та навики гарантують успішний старт в ІТ-сфері.

Мала Комп'ютерна Академія

Мала Комп'ютерна Академія - це комп'ютерна освіта для дітей 8-14 років, що дозволяє дитині отримати максимальну користь від використання комп’ютера.

В Академії діти отримують практичні навички та теоретичні знання в широкому спектрі комп'ютерних технологій. Викладачі-практики навчать студентів створювати інтернет-сайти, моделювати і програмувати роботів, розробляти власні ігри, анімувати персонажів, безпечно працювати з пошуковими системами, проводити фото- та відеозйомку.

Об’єм отриманих знань допоможе вашій дитині зробити ранній старт в ІТ, випередити однолітків у майбутньому професійному розвитку. Комп'ютер перестане бути для дитини просто іграшкою, а перетвориться на інструмент творчого самовираження та інтелектуального розвитку.

Комп'ютерні Літні Табори

Комп'ютерні Табори - це базова комп'ютерна освіта для дітей 9-14 років, в рамках якої школярі отримують практичні навички та теоретичні знання в широкому спектрі комп'ютерних технологій. На заняттях в Комп'ютерних Таборах, діти навчаться розбиратися в пристрої комп'ютера, інтернет-сайти створювати, графіку, ігри, презентації, працювати з пошуковими системами, електронними бібліотеками, знімати фото і відео. Комп'ютер перестане бути для дитини просто іграшкою, а перетвориться на інструмент творчого самовираження та інтелектуального розвитку.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження