м. Черкаси, вул. Святотроїцька 55

Приймальня:

Навчальна частина:

Комп’ютерний
зимовий табір

Канікули з користю!

Безкоштовна консультація

Зимовий комп’ютерний
табір для школярів!

Зимові канікули – святковий та казковий період, коли діти хочуть провести час весело, активно та отримати незабутні враження. Тому, запрошуємо в Зимовий комп’ютерний табір IT STEP Academy!

Комп’ютерний Табір в IT STEP Academy – перший в Україні денний освітній комп’ютерний зимовий табір для дітей 8-14 років.

День в Комп’ютерному Таборі насичений найрізноманітнішими заняттями. Ваша дитина зануриться у світ комп’ютерних технологій, познайомиться з останніми ІТ-новинками, відчує себе в ролі програміста, розробника комп’ютерних ігор, фотографа, адміна та дизайнера.

Дітей чекають спеціально обладнанні аудиторії, фотостудія, яскравий конференц-зал. Подаруйте дитині казковий світ інформаційних технологій! ЇЇ чекає безліч незабутніх позитивних емоцій та пригод у компанії нових друзів!

у таборі дітей чекають
цікаві заняття:

IT Start

Традиційний вступ до комп’ютерних технологій, де діти знайомляться з комп’ютером. Старт в ІТ- це перши кроки у світ IT. Діти ознайомляться з офісними програмами, а також дізнаються цікавинки у роботі з веб-браузерами.

Hardware

Діти вивчатимуть складові комп’ютера, принципи роботи та взаємодії елементів. Навчаться самостійно розбирати та складати комп’ютер.

KODU

Перші кроки в програмування - це Kodu, візуальне середовище для розуміння програмування. Діти спробують створити та запрограмувати власний ігровий світ та ігрового персонажа.

WIX

Діти познайомляться з веб-програмуванням, дізнаються більше про основи веб-технологій.

3D друк

Знайомство з моделюванням тривимірних об’єктів, діти дізнаються основи та принципи 3D-друку. У кожного буде можливість створити власну 3D-модель та надрукувати її на сучасному 3D-принтері.

Photo

Діти обожнюють фотографувати все, що їх оточує, особливо, коли під рукою смартфон із камерою. Ми навчимо, як робити справді якісні та оригінальні фото, як редагувати зображення та бути схожими на професійних фотографів.

Квадрокоптери

Квадрокоптери є одними з найбільш цікавих гаджетів для дітей, і протягом занять в таборі вони навчаться керувати ними та зможуть взяти участь у квестах для квадрокоптерів!

Робототехніка

Протягом занять діти дізнаються, що таке робототехніка, з чого починається конструювання робота та його програмування. Також діти з нуля складатимуть роботів Lego та навчаться керувати ними.

Створення ігор

Ваша дитина обожнює комп’ютерні ігри? А в таборі вона навчиться їх створювати! Дизайн ігрових елементів, створення персонажів та локацій – діти дізнаються, як влаштовані улюблені ігри та що важливо вміти та знати, аби стати розробником!

Arduino

Діти навчаться працювати з програмними платами Arduino, спробують створити розумну лампочку та дізнаються, що таке «інтернет речей» та як «оживити» звичайні предмети, які нас оточують.

YouTube

Сучасні діти обожнюють YouTube, і у таборі ми розкажемо про те, як створювати канали, просувати їх, а ще як знімати яскраві відео та монтувати їх.

А також ви можете обрати спеціалізовані табори
за напрямками:

Робототехніка

5 днів діти вивчатимуть секрети робототехніки, дізнаються, з чого починається конструювання робота та його програмування, спробують моделювати власних 3D-роботів. Також діти самостійно складатимуть роботів Lego, навчаться керувати ними, та дізнаються, що таке Arduino та основи програмування.

Youtube

Протягом 5 днів діти вивчатимуть тонкощі Youtube, навчаться створювати власний канал, дізнаються, як правильно його оформити та просувати. Також на них чекає вивчення мистецтва фотозйомки, монтування на Youtube, а також ми навчимо, як із фото зробити цікавий контент на канал Youtube.

ВСІ УЧАСНИКИ ТАБОРУ ОТРИМАЮТЬ
ЗНИЖКУ НА НАВЧАННЯ У Малій Комп'ютерній Академії 10%.

Також на дітей чекає:

- сучасна техніка, яскраві аудиторії.

- приємні викладачі: індивідуальний підхід.

- комфортне формування груп за віком та кількістю.

- нові знайомства.

- екскурсії в ІТ-компанії

- всі діти отримають приємні подарунки від Академії, футболки.

ЗИМОВИЙ ТАБіР 2019:

ЗМІНА
08.11-11.01

вт.ср.чт.пт.


10:00-15:50

(з харчуванням)

ВАРТІСТЬ

1 700 грн.

для учнів МКА:

1 600 грн.

Жодних труднощів навчального процесу! Натомість – повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями, розвагами. Програма зимового канікулярного табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, аби дитина вибрала для себе нове улюблене хобі. Адже канікули – це час нових експериментів, пошуку надзвичайних вражень та відкриття в собі унікальних талантів. Всі заняття в Комп’ютерному таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.


Всі заняття проходять у приміщенні Комп’ютерної академії ШАГ.


Комп’ютерний Табір – це канікули з користю та задоволенням!

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження