Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Ми впевнені, що IT-фахівцем може стати кожен. Щоб досягти мети, від вас потрібно бажання, старанність і дисципліна. Решту ми беремо на себе.

Ми розробили комплексну програму навчання, яка розвиває професійні IT-навички через практику

Комп'ютерна Академія ШАГ працює в сфері IT-освіти з 1999 року. Ми тісно взаємодіємо з найбільшими компаніями-розробниками софта. Ми знаємо, яка освіта необхідна для професійного старту в IT. Авторські методики і проектно-орієнтований підхід вчать вирішувати реальні завдання замовників і допомагають стати частиною IT-community ще на етапі навчання.

Результативність курсу "Мережеві технології та кібербезпека" підтверджують тисячі випускників Академії, які стали кваліфікованими інженерами в найбільших IT-компаніях 36 країн світу.

Цінності

Актуальність, професіоналізм, турбота

Навчання в Комп'ютерній Академії ШАГ базується на трьох обов'язкових складових ефективної освіти

Актуальна програма

Знання та навички, які отримують наші студенти, повинні відповідати вимогам роботодавців сьогодні і в майбутньому. Тому ми переглядаємо і оновлюємо програму курсу кожні 6 місяців.

Викладачі - практики

Викладачі Академії ШАГ - фахівці провідних IT-компаній з досвідом роботи мінімум 5 років. На заняттях студенти отримують тільки актуальні знання з реальної практики.

Дружня атмосфера

Ми створили особливе середовище навчання, де викладачі та студенти спілкуються на рівних. Наші навчальні класи та лабораторії оснащені комфортними робочими місцями, комп'ютерною технікою та ліцензійним програмним забезпеченням.

Для кого

Для кого розроблена програма

Школярі та випускники
(15-18 років)

отримають першу професію, не відкладаючи на потім свою мрію стати інженером мережевих технологій.

Cтуденти ВНЗ
(18-23 роки)

освоять другу спеціальність паралельно з університетською освітою.

Представники інших професій
(23-55 років)

яких не влаштовує поточна кар'єрна і фінансова перспектива, зможуть перевчитися на фахівця з мережевих технологій і побудувати кар'єру в IT-індустрії.

Всі бажаючі підвищити
IT-кваліфікацію

систематизують свої знання і отримають робочі навички, затребувані в сучасному IT.

Студенти отримають:
network_skills_back_mob

За 2,5 роки студенти Академії ШАГ отримають

Максимум практичних занять

Процес навчання в Академії побудований на практичному застосуванні всіх отриманих знань. У нас немає монотонних лекцій, наші студенти не пишуть конспект. Всі необхідні для навчання матеріали доступні в електронному щоденнику. Студент може займатися в будь-якому зручному для нього місці, в будь-який час.

Готове
портфоліо

Студенти Академії виконують цікаві проекти, максимально наближені до реалій IT-індустрії і актуальним запитам роботодавців. Підсумком навчання буде дипломний проект. Готові проекти формують портфоліо студента, з яким можна сміливо йти на співбесіду.

Допомога в працевлаштуванні

Представники провідних IT-компаній присутні на захисті курсових і випускних проектів, а також серед членів журі та спікерів конференцій, хакатонів і престижних IT-конкурсів, які організовує Академія. Старанні й талановиті студенти можуть бути прийняті на роботу ще на етапі навчання.

Чому програма триває 2,5 роки, а не 3 місяці?

Стандартні комп'ютерні курси обіцяють перетворити новачка в кваліфікованого фахівця за 3-4 місяці. Це або брехня, або некомпетентна заява. За такий короткий термін можливо поверхнево освоїти один-два IT-напрямки, але не можна отримати серйозних практичних навичок. Після таких курсів інженери зможуть виконувати примітивні низькооплачувані завдання. Щоб перейти на більш високий рівень, їм потрібно регулярно доучуватися самостійно, постійно закривати прогалини в базовій освіті. Через 10 років такі фахівці висловлюють жаль, що не отримали фундаментальну освіту на самому початку кар'єри. До програми «Мережеві технології та кібербезпека» увійшли тільки необхідні для професіонала предмети. Програма не містить нічого зайвого. Навчання в Академії ШАГ триває 2,5 роки, тобто 5 семестрів. Ми впевнені, що це оптимальний час, за який можна здобути вищу IT-освіту.

Програма навчання
Програма

Програма навчання

В основі програми лежать реальні вимоги IT-ринку. Наші методисти та викладачі постійно працюють над її покращенням і оновленням, щоб випускники Академії могли гідно показати себе перед роботодавцем.

 • Основи теорії алгоритмів і структур даних
 • Процедурне програмування з використанням мови С
 • Системне програмування (потоки, процеси, примітиви синхронізації, міжпроцесна взаємодія) Мережеве програмування (сокети, синхронні і асинхронні механізми обміну даними, протоколи)
 • Апаратне забезпечення робочих станцій і ноутбуків
 • Комутація в локальних мережах, протоколи, тунелювання, віртуальні мережі
 • Проектування, монтаж і діагностика структурованих кабельних систем
 • Маршрутизація в IP-мережах
 • Прикладні протоколи і служби стека TCP/IP
 • Адміністрування Windows 8.1 / 10. Встановлення, оновлення, міграція, управління доступом до ресурсів. Конфігурування безпеки
 • Адміністрування Windows Server 2012/2016. Мережеві сервіси, віртуалізація, служби терміналів, групові політики. Active Directory
 • Адміністрування Microsoft SQL Server 2014. Створення баз даних, SQL, резервне копіювання і відновлення, модель безпеки, реплікація
 • Системне адміністрування Linux. Встановлення, файлові системи, пристрої, керування користувачами, керування правами доступу, скриптинг
 • Системне адміністрування
 • Безпека комп'ютерних мереж і систем. Криптографія, аутентифікація, авторизація, дослідження систем, ids/ips, пакетні фільтри
 • IT Essentials. Апаратне та програмне забезпечення PC - авторизований курс Cisco Networking Academy
 • Хмарні технології: VMWare, Amazon Web Services, Google Cloud Services, Microsoft Azure
 • DevOps: основний інструментарій
 • Python для мережевого адміністрування
 • CCNA R&S. Routing and Switching. Essentials
 • CCNA R&S. Routing and Switching. Scaling Networks
 • CCNA R&S. Routing and Switching. Connecting Networks
 • CCNA Security
Завантажити детальну програму
Ви зможете:

Після закінчення курсу ви зможете:

 1. Спроектувати, змонтувати і сертифікувати структуровану кабельну систему.
 2. Cпроектувати і побудувати локальну мережу будь-якої складності із застосуванням сучасного активного обладнання.
 3. Організувати корпоративну маршрутизовану мережу із застосуванням глобальних технологій на базі протоколу IP
 4. Підключити корпоративну мережу до Інтернет, забезпечивши при цьому необхідний рівень безпеки.
 5. Розробляти, впроваджувати комплексні політики безпеки в мережі.
 6. Здійснювати розгортання і підтримку необхідних мережевих служб, забезпечувати безпечний та ефективний доступ до мережевих ресурсів.
 7. Адмініструвати сучасні серверні операційні системи та активне мережеве обладнання.
 8. Управляти функціонуванням великих мереж високої складності.
 9. Діагностувати та усувати різноманітні мережеві неполадки і несправності.
Детальніше
Форми навчання

Форми навчання

Стаціонар

2 670 грн/міс

 

Підходить для тих, хто звик отримувати знання і досвід в оточенні однодумців. Якщо у вас є вільний час, а самостійне навчання дається важко, то це ваша форма навчання. Малокомплектні групи - до 13 осіб. На всіх заняттях з вами буде викладач.

ураїнська

5 семестрів - 2,5 роки

15-55 років

3 рази на тиждень по 2 пари на день (2 дні на самостійне опрацювання) пн.-ср: 18:30 - 21:20

Напівстаціонар

від 1 870 грн/міс

Дозволяє поєднувати отримання IT-освіти з університетом або роботою. Щотижня студент отримує консультацію викладачів і електронний урок для самостійної роботи, який включає в себе теорію, приклади розв'язання задач, інструкції, домашні завдання, інтерактивні відео та інші матеріали.

ураїнська

5 семестрів - 2,5 роки

18-55 років

1 раз на тиждень по вихідним (3 пари) сб. : 15:30 - 19:50 або нд. : 10:30 - 14:50

Як побудоване навчання в Академії

Навчання в Академії побудовано за чітким алгоритмом. На початку занять ви отримуєте знання. Із застосуванням цих знань на практиці і в домашніх завданнях, виробляється вміння. Багаторазово застосовуючи нові вміння, вирішуючи приклади, завдання, лабораторні, тести, ви тренуєте навик. Коли навик студента спрямовується на реалізацію реальних проектів, захист курсових і дипломних робіт, бізнес-орієнтованих задач, на участь в конкурсах і хакатонах, народжується компетенція. Роботодавцю не потрібні ваші знання. Йому потрібна компетенція у вирішенні робочих завдань і бізнес-процесів.

Гейміфікація навчального процесу

Ми розробили інноваційну освітню платформу, щоб навчання в Академії було ефективним, результативним і цікавим. Електронний щоденник Mystat - це система, що дозволяє студенту в режимі реального часу бачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також мати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. За успіхи в навчанні і хорошу дисципліну студенти отримують внутрішню криптовалюта Академії - STEPCoin. За накопичену криптовалюта у внутрішньому магазині Академії можна придбати навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Працюють у вітчизняних і міжнародних IT-компаніях;

Відкривають свої стартапи; Середній досвід роботи в IT - 5 років;

Середній досвід викладання - 2 роки.

Андрієнко Володимир Олександрович

Кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук та системного аналізу Черкаського  державного технологічного університету.

Закінчив у 2004 році Черкаський державний технологічний університет, спеціальність – інформаційні управляючі системи та технології, отримав кваліфікацію «інженер-системотехнік».

В період 2004-2007 навчався в аспірантурі за спеціальністю 05.13.06 - "Інформаційні технології".

У січні 2016 року захистив кандидатську дисертацію на тему «Методи і засоби контролю та підвищення надійності запам’ятовуючих пристроїв в системах критичного застосування». Рішенням спеціалізованої вченої ради НТУУ "КПІ" Д 26.002.18, присвоєно науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.11.13 – ”Прилади і методи контролю та визначення складу речовин”. Науковий керівник –  д.т.н, професор Антонюк Віктор Степанович.

Виконує обов’язки заступника декана з виховної роботи факультету інформаційних технологій і систем.

Викладає дисципліни: «Сучасні ІТ», «Організація баз даних та знань»,«Комп’ютерна графіка», «Середовища розробки програм», «Структури даних та алгоритми», «Методи і засоби комп’ютерної когнітивної графіки», «Технології розподілених систем та паралельних обчислень», «Архітектура обчислювальних систем».

Кількість наукових і методичних праць – 64, з них 11 патентів на корисну модель.

Науково-педагогічний стаж –14 років.

Основні науково-методичні публікації за 2010-2014 р.р.:

Архитектура средств встроенного самотестирования микросхем памятиIVВсероссийская научно-техническая конференция «Проблемы разработки перспективных микро- и наноэлектронных систем – 2010», 04-08 октября 2010, Москва, С. 386-389 //Рябцев В.Г., Уткина Т.Ю.

Інтелектуальна система прийняття рішень в умовах деканату   Тези доповідей VIIВсеукраїнської науково-практичної конференції «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці», 04-06 травня 2010 р., м. Черкаси, С. 36-37         //Тимченко А.А., Гресько С.О., Заспа Г.О., Трьоло О.В., Скоробрещук В.В., Ященко А.Ю.

Architecture of Built-In Self-Test and Recovery Memory Chips    Proceeding of IEEE East-West Design & Test Workshop, September14-17, 2012, Kharkov, Ukraine, P. 307-310//Moamar Diaa, Ryabtsev V.G., Utkina T.Yu.

Создание виртуальной лаборатории атомно-силовой микроскопии в технологическом университете      Материалы XXIVРоссийской конференции по электронной микроскопии (РКЭМ-2012), 29 мая – 1 июня 2012 г.,  г. Черноголовка, С. 210-211    //Бондаренко М.А.,Билоконь С.А., Петлеваный П.В., Рева И.А., Бондаренко Ю.Ю.

Архитектура встроенного многоверсионного самотестирования микросхем памятиРадіоелектронні і комп’ютерні системи. Харків «ХАІ», №6 (58), 2012,С. 53-57 //Рябцев В.Г., Уткіна Т.Ю.

Исследование микротвердости тонких пленок методом наноиндентирования с помощью атомно-силовой микроскопии         Материалы 13-ой Международной научно-практической конференции «Качество, стандартизация, контроль: теория и практика», 30 сентября – 04 октября 2013, Крым, г. Ялта, Киев – 2013, С. 20-21    //Билоконь С.А., Бондаренко М.А., Антонюк В.С.

Моделювання електростатичної взаємодії зонда атомно-силового мікроскопу з діелектричною поверхнею    Збірник наукових праць. Серія: Галузеве машинобудування, будівництво. Випуск 2 (41), Полтава, 2014 р. С. 233-237//Білокінь С.О., Антонюк В.С., Храпатий С.В.

Формування функціональних наноструктур на діелектричних поверхнях термічним випаровуванням у вакуумі   Вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Серія: Машинобудування, №1 (70), С. 31-35//Антонюк В.С., Храпатий С.В., Білокінь С.О.

Минимизация влияния капиллярных сил при исследовании поверхностей изделий наноэлектроники в контактном режиме атомно-силового микроскопа        Сборник докладов XIМеждународной конференции «Методологические аспекты сканирующей зондовой микроскопии», 21-24 октября 2014 г., Минск, Беларусь, С. 164-168    //Билоконь С.А., Бондаренко М.А., Бондаренко Ю.Ю., Яценко И.В.

Перспективи використання методу атомно-силової мікроскопії при комплексному контролі елементів приладів точного приладобудуванняПерспективні технології та прилади. Збірник наукових праць. Випуск 5 (листопад, 2014). Луцьк. С. 5-9 //Антонюк В.С., Бондаренко Ю.Ю., Бондаренко М.О., Білокінь С.О.

 

Михайленко Наталія Сергіївна

1975 - 1981 рр.

Київський політехнічний інститут; спеціальність «Основні процеси хімічних виробництв і хімічна кібернетика»; кваліфікація – інженер-хімік-технолог

1982р.

курси підвищення кваліфікації у МНУЦ СНПО «Алгоритм» по спеціальності «Програмування в ОС ЕС мовою Ассемблера»

1986р.

курси підвищення кваліфікації у КНУЦ СНПО «Алгоритм» по спеціальності «Системне програмування в ОС ЕС»

ДОСВІД РОБОТИ

1981 - 1989 рр.

інженер-програміст відділу АСУП ВАТ «Азот»

1989 - 1995 рр.

інженер-програміст НДЧ ЧДТУ

1995 - 2017 рр.

старший викладач кафедри Програмного забезпечення

автоматизованих систем ЧДТУ

1995 - 2017 рр.

Загальний педагогічний стаж — 22 роки.

1979 р.

закінчила ФОП КПІ з присвоєнням професії «референт-перекладач англійської мови».

Чепинога Анатолій Володимирович

Кандидат технічних наук, Доцент кафедри радіотехніки, телекомунікаційних і роботехнічних систем.

Науково-педагогічна біографія

У 2005 році закінчив Черкаський державний технологічний університет, отримав кваліфікацію "Радіоінженер".
У 2016 році захистив кандидатську дисертацію з технічних наук за спеціальністю 01.05.02 "Математичне моделювання та обчислювальні методи" (назва дисертаційного дослідження: "Методи поліноміального оцінювання параметрів полігаусових моделей при моментно-кумулянтному описі", науковий керівник: д-р техн.наук, професор Заболотній С.В.) в Черкаському державному технологічному університеті.

 

Основні дисципліни, що викладаються

"Цифрові пристрої", "Мережні інформаційні технології", "Комп'ютерні мережі та Інтернет"

Основні навчально-методичні праці

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Цифрові пристрої» для студентів напряму підготовки 6.050901 «Радіотехніка» всіх форм навчання / Укл. А.В. Чепинога – Черкаси: ЧДТУ, 2013. – 52 с.

Сфера наукових інтересів

Розробка та дослідження математичних моделей негаусових випадкових сигналів з дискретним часом

 

Основні наукові праці

https://chdtu.edu.ua/images/ogorobets/orcid.png      https://chdtu.edu.ua/images/ogorobets/gscholar.png
     orcid.org    google scholar

 

Участь у конференціях

1. Міжнародна науково-практична конференція «Обробка сигналів і негауссівських процесів», присвячена пам’яті професора Кунченка Ю. П. (Черкаси, ЧДТУ, 2015 р.).

2. Міжнародна науково-практична конференція «Обробка сигналів і негауссівських процесів», присвячена пам’яті професора Кунченка Ю. П. (Черкаси, ЧДТУ, 2013 р.).

3. Международный радиоэлектронный Форум «Прикладная радиоэлектроника. Состояние и перспективы развития» (Харків, МРФ, 2008).

 

Як проходить навчання

Як проходить навчання

Навчання в академії організовано так, щоб студент зміг максимально зануритися в свою спеціальність, не відволікаючись на зайве. У нас немає письмових іспитів і тестів на заучування. Тільки проміжні тести для самоперевірки засвоєння предмета. На захисті дипломних проектів присутні представники IT-компаній, і старанний студент може відразу знайти гідну роботу.

Після закінчення навчання студенти отримують міжнародний диплом Комп'ютерної Академії «ШАГ»

а також міжнародні сертифікати від компаній-партнерів.

Випускники працюють

Компанії, в яких працюють наші випускники

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація