Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Ми впевнені, що IT-фахівцем може стати кожен. Для досягнення мети від вас потрібні лише бажання, старанність і дисципліна. Решту ми беремо на себе.

Ми розробили комплексну програму навчання, яка розвиває професійні IT-навички через практику

Комп'ютерна Академія ШАГ працює в сфері IT-освіти з 1999 року. Ми тісно взаємодіємо з найбільшими компаніями-розробниками софта. Ми знаємо, яку освіту необхідно для професійного старту в IT. Авторські методики і проектно-орієнтований підхід вчать вирішувати реальні завдання замовників і допомагають стати частиною IT-community ще на етапі навчання.

Результативність курсу "Розробка програмного забезпечення" підтверджують тисячі випускників академії, які стали кваліфікованими розробниками в найбільших IT-компаніях 36 країн світу

Цінності

Актуальність, професіоналізм, турбота

Навчання в Комп'ютерній Академії ШАГ базується на трьох обов'язкових складових ефективної освіти

Актуальна програма

Знання та навички, які отримують наші студенти, повинні відповідати вимогам роботодавців сьогодні і в майбутньому. Тому ми переглядаємо і оновлюємо програму курсу кожні 6 місяців.

Викладачі-практики

Викладачі Академії ШАГ - фахівці провідних IT-компаній з досвідом роботи мінімум 5 років. На заняттях студенти отримують тільки актуальні знання з реальної практики.

Дружня атмосфера

Ми створили особливе середовище навчання, де викладачі та студенти спілкуються на рівних. Наші навчальні класи та лабораторії оснащені комфортними робочими місцями, комп'ютерною технікою та ліцензійним програмним забезпеченням.

Для кого

Для кого розроблена програма

Школярі та випускники (15-18 років)

отримають першу професію, не відкладаючи на потім свою мрію стати програмістом

Студенти ВНЗ (18-23 роки)

освоять другу спеціальність паралельно з університетською освітою.

Представники інших професій (23-55 років)

яких не влаштовує поточна кар'єрна і фінансова перспектива, зможуть перевчитися на розробника ПЗ і отримати затребувану професію.

Всі бажаючі підвищити IT-кваліфікацію

систематизують свої знання і отримають робочі навички, затребувані в сучасному IT.

Отримають

За 2,5 роки студенти Академії ШАГ отримають

Максимум практичних занять

Процес навчання в академії побудований на практичному застосуванні всіх отриманих знань. У нас немає монотонних лекцій, наші студенти не пишуть конспект. Всі необхідні для навчання матеріали доступні в електронному щоденнику. Студент може займатися в будь-якому зручному для нього місці, в будь-який час.

Готове портфоліо

Студенти Академії виконують цікаві проекти, максимально наближені до реалій IT-індустрії і актуальним запитам роботодавців. Підсумком навчання буде дипломний проект. Готові проекти формують портфоліо студента, з яким можна сміливо йти на співбесіду.

Допомога в працевлаштуванні

Представники провідних IT-компаній присутні на захисті курсових і випускних проектів, а також серед членів журі та спікерів конференцій, хакатонів і престижних IT-конкурсів, які організовує Академія ШАГ. Старанні й талановиті студенти можуть бути прийняті на роботу ще на етапі навчання.

Чому програма триває 2,5 роки, а не 3 місяці

Стандартні комп'ютерні курси обіцяють перетворити новачка в кваліфікованого програміста за 3-4 місяці. Це або брехня, або некомпетентна заява. За такий короткий термін можливо поверхнево освоїти одне-два IT-напрямку, але не можна отримати серйозних практичних навичок. Після таких курсів програмісти зможуть виконувати примітивні низькооплачувані завдання. Щоб перейти на більш високий рівень, їм потрібно регулярно довчатися самостійно, постійно закривати прогалини в базовій освіті. Через 10 років такі програмісти жалкують, що не отримали фундаментальну освіту в самому початку кар'єри. У програму "Розробка програмного забезпечення" увійшли тільки необхідні для програміста предмети. Програма не містить нічого зайвого. Навчання в Академії ШАГ триває 2,5 року, тобто 5 семестрів. Ми впевнені, що це оптимальний час, за яке можна здобути вищу IT-освіту.

Програма

Програма навчання

В основі програми лежать реальні вимоги IT-ринку. Наші методисти та викладачі постійно працюють над її покращенням і оновленням, щоб випускники Академії могли гідно показати себе перед роботодавцем.

 • Основи теорії алгоритмів і структур даних
 • Процедурне програмування з використанням мови С++
 • Об'єктно-орієнтоване програмування з використанням мови С ++
 • Використання бібліотеки класів стандартних шаблонів STL
 • Розробка Windows-додатків з використанням Visual C ++ і WinAPI
 • Теорія баз даних. Системи управління базами даних: принципи програмування СУБД Microsоft Access, MySQL. Авторизовані курси Microsoft IT Academy
 • Програмування та адміністрування Microsoft SQL Server 2012
 • Програмування СУБД Oracle
 • Системне програмування (потоки, процеси, примітиви синхронізації, міжпроцесна взаємодія). Мережеве програмування (сокети, синхронні і асинхронні механізми обміну даними, протоколи)
 • Об'єктно-орієнтоване проектування. Мова UML
 • Управління програмними проектами
 • IT Essentials. Апаратне та програмне забезпечення PC - авторизований курс Cisco Networking Academy
 • Апаратне забезпечення робочих станцій і ноутбуків
 • Встановлення та конфігурування Windows 10 - авторизований курс Microsoft IT Academy
 • Розробка web-сторінок на мові розмітки HTML5 з використанням каскадних таблиць стилів CSS3
 • Мова сценаріїв JavaScript
 • Розширювана мова розмітки для створення web-сторінок - XML
 • Створення web-додатків, що виконуються на стороні сервера за допомогою мови програмування PHP і технології AJAX
 • Розробка додатків з використанням технології Клієнт-Сервер. Створення додатків для платформи Microsоft .NET
 • Створення хмарних рішень з використанням Windows Azure
 • Програмування з використанням технології Java
 • Розробка додатків для мобільних пристроїв на основі операційної системи Android
 • Розробка ігор
 • Патерни проектування
 • Управління програмними проектами: Agile, Scrum;
Завантажити детальну програму
Ви зможете

Після закінчення курсу ви зможете:

 • Створювати Windows-додатки з використанням клієнт-серверних технологій, графіки, бази даних і мультимедіа
 • Правильно і швидко прораховувати алгоритми вирішення поставлених задач і вартість їх впровадження
 • Проектувати бази даних різного ступеня складності і величини, і управляти ними
 • Розробляти web-додатки, що реагують на дії користувачів та можуть надавати інформацію, що зберігається в базах даних
 • Автоматизувати роботу з базами даних в залежності від постановки задачі або вимоги замовника
 • Брати участь в розробці комп'ютерних ігор
 • Модифікувати програми та додатки під конкретні завдання
 • Розробляти мережеві додатки
 • Створювати утиліти, які вирішують повсякденні проблеми користувача
 • Створювати додатки і динамічні web-вузли на основі платформи .NET;
 • Забезпечувати безпеку додатків, використовуючи алгоритми шифрування, аутентифікації і безпечні сполуки
 • Тестувати програмне забезпечення, використовуючи сучасні методики і технології; проектувати програмні проекти, незалежно від кінцевого мови реалізації
Форми навчання

Форми навчання

Стаціонар

2 670 грн/міс

 

Підходить для тих, хто звик отримувати знання і досвід в оточенні однодумців. Якщо у вас є вільний час, а самостійне навчання дається важко, то це ваша форма навчання. Малокомплектні групи - до 13 осіб. На всіх заняттях з вами буде викладач.

ураїнська

5 семестрів - 2,5 роки

15-55 років

3 рази на тиждень по 2 пари на день (2 дні на самостійне опрацювання) пн.-ср: 18:30 - 21:20

Напівстаціонар

від 1 870 грн/міс

Дозволяє поєднувати отримання IT-освіти з університетом або роботою. Щотижня студент отримує консультацію викладачів і електронний урок для самостійної роботи, який включає в себе теорію, приклади розв'язання задач, інструкції, домашні завдання, інтерактивні відео та інші матеріали.

ураїнська

5 семестрів - 2,5 роки

18-55 років

1 раз на тиждень по вихідним (3 пари) сб. : 15:30 - 19:50 або нд. : 10:30 - 14:50

Як побудоване навчання в Академії

Навчання в Академії побудовано за чітким алгоритмом. На початку занять ви отримуєте знання. Із застосуванням цих знань на практиці і в домашніх завданнях, виробляється вміння. Багаторазово застосовуючи нові вміння, вирішуючи приклади, завдання, лабораторні, тести, ви тренуєте навик. Коли навик студента спрямовується на реалізацію реальних проектів, захист курсових і дипломних робіт, бізнес-орієнтованих задач, на участь в конкурсах і хакатонах, народжується компетенція. Роботодавцю не потрібні ваші знання. Йому потрібна компетенція у вирішенні робочих завдань і бізнес-процесів.

Гейміфікація навчального процесу

Ми розробили інноваційну освітню платформу, щоб навчання в Академії було ефективним, результативним і цікавим. Електронний щоденник Mystat - це система, що дозволяє студенту в режимі реального часу бачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також мати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. За успіхи в навчанні і хорошу дисципліну студенти отримують внутрішню криптовалюта Академії - STEPCoin. За накопичену криптовалюта у внутрішньому магазині Академії можна придбати навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Працюють у вітчизняних і міжнародних IT-компаніях;

Відкривають свої стартапи; Середній досвід роботи в IT - 5 років;

Середній досвід викладання - 2 роки.

Андрієнко Володимир Олександрович

Кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук та системного аналізу Черкаського  державного технологічного університету.

Закінчив у 2004 році Черкаський державний технологічний університет, спеціальність – інформаційні управляючі системи та технології, отримав кваліфікацію «інженер-системотехнік».

В період 2004-2007 навчався в аспірантурі за спеціальністю 05.13.06 - "Інформаційні технології".

У січні 2016 року захистив кандидатську дисертацію на тему «Методи і засоби контролю та підвищення надійності запам’ятовуючих пристроїв в системах критичного застосування». Рішенням спеціалізованої вченої ради НТУУ "КПІ" Д 26.002.18, присвоєно науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.11.13 – ”Прилади і методи контролю та визначення складу речовин”. Науковий керівник –  д.т.н, професор Антонюк Віктор Степанович.

Виконує обов’язки заступника декана з виховної роботи факультету інформаційних технологій і систем.

Викладає дисципліни: «Сучасні ІТ», «Організація баз даних та знань»,«Комп’ютерна графіка», «Середовища розробки програм», «Структури даних та алгоритми», «Методи і засоби комп’ютерної когнітивної графіки», «Технології розподілених систем та паралельних обчислень», «Архітектура обчислювальних систем».

Кількість наукових і методичних праць – 64, з них 11 патентів на корисну модель.

Науково-педагогічний стаж –14 років.

Основні науково-методичні публікації за 2010-2014 р.р.:

Архитектура средств встроенного самотестирования микросхем памятиIVВсероссийская научно-техническая конференция «Проблемы разработки перспективных микро- и наноэлектронных систем – 2010», 04-08 октября 2010, Москва, С. 386-389 //Рябцев В.Г., Уткина Т.Ю.

Інтелектуальна система прийняття рішень в умовах деканату   Тези доповідей VIIВсеукраїнської науково-практичної конференції «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці», 04-06 травня 2010 р., м. Черкаси, С. 36-37         //Тимченко А.А., Гресько С.О., Заспа Г.О., Трьоло О.В., Скоробрещук В.В., Ященко А.Ю.

Architecture of Built-In Self-Test and Recovery Memory Chips    Proceeding of IEEE East-West Design & Test Workshop, September14-17, 2012, Kharkov, Ukraine, P. 307-310//Moamar Diaa, Ryabtsev V.G., Utkina T.Yu.

Создание виртуальной лаборатории атомно-силовой микроскопии в технологическом университете      Материалы XXIVРоссийской конференции по электронной микроскопии (РКЭМ-2012), 29 мая – 1 июня 2012 г.,  г. Черноголовка, С. 210-211    //Бондаренко М.А.,Билоконь С.А., Петлеваный П.В., Рева И.А., Бондаренко Ю.Ю.

Архитектура встроенного многоверсионного самотестирования микросхем памятиРадіоелектронні і комп’ютерні системи. Харків «ХАІ», №6 (58), 2012,С. 53-57 //Рябцев В.Г., Уткіна Т.Ю.

Исследование микротвердости тонких пленок методом наноиндентирования с помощью атомно-силовой микроскопии         Материалы 13-ой Международной научно-практической конференции «Качество, стандартизация, контроль: теория и практика», 30 сентября – 04 октября 2013, Крым, г. Ялта, Киев – 2013, С. 20-21    //Билоконь С.А., Бондаренко М.А., Антонюк В.С.

Моделювання електростатичної взаємодії зонда атомно-силового мікроскопу з діелектричною поверхнею    Збірник наукових праць. Серія: Галузеве машинобудування, будівництво. Випуск 2 (41), Полтава, 2014 р. С. 233-237//Білокінь С.О., Антонюк В.С., Храпатий С.В.

Формування функціональних наноструктур на діелектричних поверхнях термічним випаровуванням у вакуумі   Вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Серія: Машинобудування, №1 (70), С. 31-35//Антонюк В.С., Храпатий С.В., Білокінь С.О.

Минимизация влияния капиллярных сил при исследовании поверхностей изделий наноэлектроники в контактном режиме атомно-силового микроскопа        Сборник докладов XIМеждународной конференции «Методологические аспекты сканирующей зондовой микроскопии», 21-24 октября 2014 г., Минск, Беларусь, С. 164-168    //Билоконь С.А., Бондаренко М.А., Бондаренко Ю.Ю., Яценко И.В.

Перспективи використання методу атомно-силової мікроскопії при комплексному контролі елементів приладів точного приладобудуванняПерспективні технології та прилади. Збірник наукових праць. Випуск 5 (листопад, 2014). Луцьк. С. 5-9 //Антонюк В.С., Бондаренко Ю.Ю., Бондаренко М.О., Білокінь С.О.

 

Михайленко Наталія Сергіївна

1975 - 1981 рр.

Київський політехнічний інститут; спеціальність «Основні процеси хімічних виробництв і хімічна кібернетика»; кваліфікація – інженер-хімік-технолог

1982р.

курси підвищення кваліфікації у МНУЦ СНПО «Алгоритм» по спеціальності «Програмування в ОС ЕС мовою Ассемблера»

1986р.

курси підвищення кваліфікації у КНУЦ СНПО «Алгоритм» по спеціальності «Системне програмування в ОС ЕС»

ДОСВІД РОБОТИ

1981 - 1989 рр.

інженер-програміст відділу АСУП ВАТ «Азот»

1989 - 1995 рр.

інженер-програміст НДЧ ЧДТУ

1995 - 2017 рр.

старший викладач кафедри Програмного забезпечення

автоматизованих систем ЧДТУ

1995 - 2017 рр.

Загальний педагогічний стаж — 22 роки.

1979 р.

закінчила ФОП КПІ з присвоєнням професії «референт-перекладач англійської мови».

Як проходить навчання

Як проходить навчання

Навчання в академії організовано так, щоб студент зміг максимально зануритися в свою спеціальність, не відволікаючись на зайве. У нас немає письмових іспитів і тестів на заучування. Тільки проміжні тести для самоперевірки засвоєння предмета. На захисті дипломних проектів присутні представники IT-компаній, і старанний студент може відразу знайти гідну роботу.

По закінченню навчання студенти отримують міжнародний диплом Комп'ютерної Академії «ШАГ»

а також міжнародні сертифікати від компаній-партнерів.

Випускники працюють

Компанії, в яких працюють наші випускники

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація